PWC Personal Water Craft

BİLGİLENDİRME : 2016 yılı başından itibaren USA üzerinden, "Türkiye özel PWC Quadski" stok satışlarımız, Detroit üretim hattının kapatılmasından dolayı sonlandırılmıştır.  Şuan için sadece yedekparça temini yapabilmekteyiz.
1/11
QUADSKI ve QUADSKI XL modellerinin, sadece PWC / Personal Water Craft olan versiyonları Türkiye'ye ithal edilmektedir. Web sayfamızdaki ve kataloglardaki bazı modeller USA versiyonu olup tanıtım amaçlı kullanılmıştır ve Türkiye modelleri ile farklılık gösterebilir.​  Biski - Terraquad - Triski versiyonları henüz test aşamasındadır.
1/4

Garanti Süreci :  Kişisel deniz taşıtı (PWC- Personal Water Craft) olan Quadski'lerde, garanti süreci 2 Yıl yada 100 saat deniz kullanım ile Üretici Firma garantisi kapsamındadır. Bu süre fatura kesim tarihi ile başlar ve 100 saat kullanım ile sınırlandırılır. Araçlar kara kullanımına uygun olmayıp, resmi olarak da kullanımı yasaktır ve uyulmaması durumunda araç garanti kapsamından çıkarılır. Belirtilen sürelerdeki garanti süreci içerisinde, araçların periyodik olarak 50 saat kullanımı yada her yıl bir kez olmak üzere Yetkili Servis'de bakımı gelmesi gerekmektedir. Periyodik bakıma gelmiyen araçların garanti süreleri sonlandırılır. Transit satışı yapılan (yurtdışı) Quadski'lere, firmamız tarafından Garanti ve Yedek Parça garantisi verilmez.