B r o k e r a g e

Tamamı özel ve direkt çalışılan teknelerden oluşan portföyümüzde, sizlere uygun gelecek bir model olacaktır. Ama halen yok diyorsanız, sizin için özel uluslararası ve yerel arama da yapabilir, tüm basamakları takip ederek, size özel sunum da yapabiliriz. Tüm teknelerimiz tarafımızdan gezilmekte, denetlenmekte ve akabinde portföye katılmaktadır. Kağıt işleri, devirler, resmi takipler ve teknenin denizde seyre hazır konuma gelene kadarki süreç tarafımızdan yönetilmekte, satış yada alım sonrası da sizlerle diyaloglarımız devam ederek, hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Anonim Şirket kurumsal yapımız altında hizmetlerimiz devam etmektedir. 

Brokerage Hizmetlerimiz

 
 

"Özel Tekne Alternatif İstek" elektronik iletisini, bizlere iletmeniz durumunda, ekibimiz, vermiş olduğunuz özelliklere göre, en uygun tekneleri sizin için, sadece Türkiye'deki özel portföyümüzden değil, tüm paydaş uluslararası birlikte çalıştığımız mevcutlar üzerinden bularak, sizlere sunacaktır. Eğer nasıl bir tekne sahibi olmaya karar verdi iseniz, ekibimiz "O" tekneyi sizlere bulacaktır.

 

Tekneniz var ve hızlı / değerinde satmak istiyorsunuz? Çok kısa vaktinizi ayırarak, bizlere telefon yada e-mail ile ulaşmanız yeterli olacaktır. Hali hazırda tekne isteyen müşterilerimiz arasından yada uluslararası reklam/yayın/paydaşlarımız ile tekneniz en kısa sürede değerlendirilecektir. Vereceğiniz bilgileri ekibimiz en iyi şekilde değerlendirerek, akabinde fiyatlandırma ve inspection bila bedel olarak yapılarak, satış listemize alınacaktır. İster yayınlanarak, isterseniz de tamamen özel/gizli olarak...

 

Hali hazırda SATIŞA sunulmuş tekne portföyümüzün bir kısmı aşağıda listelenmiştir. Aşağıdaki teknelerin üzerlerine tıklıyarak, PDF dosyalarına ulaşabilirsiniz.

 

Önemli Not: Ne yazık ki web üzerinden satışa sunulan teknelerimizin listesini sınırlı tutmaktayız. Bunda en büyük sebep, etik dışı şekilde kişi/firmalar tarafından, yayınladığımız tekneler farklı amaçlarla kullanılmaktadır. Eğer aşağıdaki listede sizlere uygun bir tekne yok ise, lütfen "ÖZEL ARAYIŞ" bölümünden isteklerinizi belirtiniz. Portföy içindeki sizin isteklerinizi karşılacak tekne alternatifleri sizlere yönlendirilecektir.

SOLD

SOLD

SOLD

SOLD

SOLD

SOLD

SOLD

SOLD

SOLD